Szanowni Państwo,

informujemy, że 21 stycznia zakończyliśmy przyjmowanie książek do konkursu Lubuskie Wawrzyny 2021.

Poniżej przedstawiamy krótką statystykę:

 

- do Lubuskiego Wawrzynu Literackiego wpłynęło łącznie 47 książek (24 w kategorii proza, 22 w kategorii poezja, 1 pozycja nie spełniła wymogów regulaminowych);

- do Lubuskiego Wawrzynu Naukowego wpłynęło 25 pozycji (3 nie spełniły wymogów regulaminowych).

Wszystkie zgłoszone pozycje spełniające wymogi regulaminowe umieszczone są na stronie internetowej Lubuskich Wawrzynów w zakładce Zgłoszenia do Konkursu.

Informujemy, że listę nominowanych i wyróżnionych książek Organizatorzy konkursu ogłoszą na stronach internetowych www.biblioteka.zgora.pl, www.wimbp.gorzow.pl oraz www.wawrzyny.norwid.net.pl co najmniej 7 dni przed uroczystością wręczenia Lubuskich Wawrzynów.

Przypominamy, że można już głosować w wawrzynowym plebiscycie online Nagroda  Czytelników! Od dziś do 16 lutego do godziny 16.00 każdy zainteresowany może oddać swój głos na tylko jeden tytuł. Wszystkie książki zgłoszone do konkursu w obu kategoriach zostały umieszczone na potrzeby tego głosowania na zbiorczej liście w porządku alfabetycznym.

Formularz głosowania czytelników oraz regulamin dostępne są tutaj: Głosowanie czytelników

 

Zainteresowanych historią rozstrzygnięć konkursowych odsyłamy do zakładki Nagrodzeni i wyróżnieni na stronie konkursowej, gdzie znajdują się pozycje wyróżnione w Lubuskich Wawrzynach od 1994 roku.

Design by FxDesign specjalista seo