Rusza głosowanie online w Plebiscycie „Nagroda Czytelników” 

W poniedziałek, 30 stycznia, o godz. 12.00 rozpoczyna się głosowanie online w Plebiscycie „Nagroda Czytelników” w ramach Lubuskich Wawrzynów 2022.

Głosujący mogą oddać swój głos na jedną z książek zgłoszonych do konkursu „Lubuski Wawrzyn Literacki 2022” oraz „Lubuski Wawrzyn Naukowy 2022” w plebiscycie „Nagroda Czytelników” za pośrednictwem strony internetowej o adresie: www.wawrzyny.norwid.net.pl.

Biorący udział w głosowaniu ma możliwość́ wyboru jednego z kandydatów i głosowania tylko jeden raz. Jeżeli ten sam Biorący udział w głosowaniu zagłosuje kilka razy, pod uwagę̨ będzie brany tylko pierwszy jego głos.

Zakończenie głosowania Czytelników nastąpi 15 lutego 2023 r. o godz. 24.00.  

Wśród głosujących rozlosujemy jedną atrakcyjną nagrodę niespodziankę. Losowanie zaplanowano podczas Gali Lubuskich Wawrzynów, która odbędzie się w czwartek, 23 lutego w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze. Nad losowaniem będzie czuwać komisja w składzie: Żaneta Cierach, Sławomir Szenwald, Natalia Dyjas-Szatkowska.  

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w regulaminie: http://www.wawrzyny.norwid.net.pl/images/regulaminy/Regulamin-Plebiscyt2023.pdf 

Link do głosowania: kliknij tutaj
 
 
 
Design by FxDesign specjalista seo